Monday 20 August 2018  
   Home  |  Gossip Vip |  Ekonomia |  Teknologji  |  Sporti  |  Trupi dhe Shendeti  |  Nga Vendi  |  Nga Bota  |  TV dhe Kulture  |
Informaliteti, nga sot nisin kontrollet per tatimpaguesit e medhenj...
Nga dita e sotme, aksioni kunder informalitetit do te perqendrohet edhe tek bizneset e medha. Burime nga Ministria e Ekonomise bejne te ditur se do te kaloje ne site grup...

23 09 2015 - Reads:13370


Perse duhet mbeshtetur arsimi i larte privat?...
Roli i buxhetit te shtetit ndaj sferes publike dhe private te arsimit te larte perben nje nga ceshtjet me delikate dhe me pak te trajtuara ne hapesiren e komunikimit publ...

27 02 2015 - Reads:18386


Rendesia e universiteteve private ne Shqiperi...
Universitetet private ne Shqiperi, linden ne vitin 2003 ne nje moment ku kerkesa e maturanteve per te vazhduar studimet e larta universitare ishte disa here me e madhe se...

13 09 2014 - Reads:27030


Universitetet private ne Shqiperi...
Universitetet shqiptare shteterore dhe private qe do te mbyllen per vitin 2014-2015 Qeveria do te mbylle 19 universitete dhe do te pezulloje per nje afat deri ne dy vj...

03 09 2014 - Reads:106557


Mesuesja shqiptare me e bukur...
Istogu nuk mburret vetėm me futbollistėt talentė qė ka. Vajzat e bukura janė pjesė qė Istogu karakterizohet me to. Kėsisoj pjesė e tyre ėshtė edhe profesoresha seksi nga ...

11 03 2014 - Reads:26914


BIG BROTHER ALBANIA 7...
Big Brother Albania 7 filloi me date 21 shkurt 2014.Nje eveniment i bere si cdo vit nga paketa e mirenjohur Shqiptare "Digitalb". Aventura Big Brother fillon me njė fest...

22 02 2014 - Reads:10422


Statuja e Skenderbeut ,dicka mitologjike qe akoma sja dime kuptimin...
Njė statujė e heroit tonė kombėtar, Skėnderbeut ėshtė gjetur sot nė Qafė Kashar tė Tiranės. Mėsohet se statuja e Skėnderbeut ėshtė rreth 3 metra e lartė dhe u pikas filli...

19 02 2014 - Reads:8440


Llixhat ne Elbasan dhe Permet - Ja efektet kuruese qe vijne nga llixh...
Efektet kurative tė burimeve termale. Flet mjeku Kujtim Qenami: "Frekuentimi i llixhave nuk mund tė bėhet pa kėshillėn e mjekut" Mjekimi me ujėra minerale ėshtė pjesė ...

14 02 2014 - Reads:29202


Belle Air, nuk do te kete rimbursim te biletave!...
Askush nga institucionet pėrgjegjėse qė merren me transportin ajror, nuk e ndėshkon kompaninė qė i lė njerėzit nė rrugė dhe zotėron situatė monopol nė treg Edhe pse gj...

03 12 2013 - Reads:6358


Po vidhet floriri i Mirditės (Munellės)...
Shikojini me vėmendje kėto pamje tė kėtyre gurėve…Janė gurė tė nėntokės sė Mirditės…janė pasuri i rrallė kombėtare. Janė pjesė e floririt tė Mirditės, janė pjesė e e pasu...

03 12 2013 - Reads:7432Copyright Meemira.com 2011 - All Rights Reserved. Rss news Statistica